• USDTRY.
  7.79111
  2841
 • GBPTRY.
  10.08224
  6154
 • EURTRY.
  9.12862
  3602
 • ISE100
  1146.15
  200
 • APPLE
  113.19
  1
 • AMAZON
  3127.45
  45
 • BTCUSD
  10613.9
  39
 • GAUTRY.
  474.34
  50

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar evlilik hazırlıkları, taşınma masrafları, okul harcamaları, tatil planları veya alışveriş giderleri denildiğinde akla gelen ilk ihtimal oluyor. Hatta bütün bunların yanında beklenmedik ve zamansız harcamalar da karşımıza çıkabiliyor. Hal böyle olunca da kara kara düşünmeye başlıyor insan. Nereden para bulabiliriz? Ne kadar zamanda elimizde olur? Bu ve bunun gibi sorular kafamızda dönerken akla gelen ilk alternatif de kredi çekmek oluyor elbette. Fakat acil bir ihtiyaç için para arıyorsanız kredi başvuru, onay süreci ve paranın hesaba yatması gibi işlemlerin sonucunu beklemek size göre olmayabilir. İşte tam da bu nedenle anında kredi veren bankalar hangileri bunlara bakmakta yarar var. 

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kredi talebi denilince aklımıza her zaman zorlu başvuru süreçleri, toplanacak evraklar, imzalanacak sayfa sayfa kağıtlar ve uzun süren onay işlemleri geliyor. Bankaya gidip gelmek, talep edilen evrakları hazırlamak ve sürecin sonuçlanmasını beklemek uzun sürer diye düşünüyoruz. Ancak günümüzde özel bankalar ve kamu bankalarının pek çoğu anında kredi imkânı sağlıyor. Yani bu kadar zaman kaybı ve evrak teferruatı olmadan kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Hatta onaylanan limitiniz de hemen hesabınıza tanımlanabilir. Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, QNB Finans Bank, TEB Bankası, İNG Bankası gibi pek çok banka anında kredi imkânı vermekte. 

Kredi Talebi Nasıl Yapılır

Hesap müşterisi olduğunuz bir bankadan kredi talebinde bulunmak ve sonucunu almak çok kolay. Zira bankaların anında kredi başvurusu yapabileceğiniz pek çok kanalı var. İnternet bankacılığı direkt başvuru yapabileceğiniz mecralardan biri. Bankanın internet sayfasına girip kredi işlemlerinden başvuru yapabilirsiniz. Talep başvurunuzun sonucu da size kısa sürede telefonla bildirilir. Diğer bir alternatif de mobil bankacılık sistemidir. Telefonunuzdan bankanın uygulamasına girerek yine kredi işlemleri kısmından talepte bulunabilir ve internet bankacılığında olduğu gibi cevabınızı sms ile anında alabilirsiniz. Bunların yanında telefon bankacılığı ile de talepte bulunabilir ve müşteri hizmetlerinden kredi onay sürecinizle ilgili hemen olumlu veya olumsuz sonuç alabilirsiniz. Eğer herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz bu işlemi sadece bankaların internet bankacılığı sisteminden yapmak durumundasınız. O bankanın müşterisi olmasanız bile verdiğiniz kişisel bilgiler sayesinde kredi başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.